Picture
Vodní dýmka není věc. Vodní dýmka není předmět, který si koupíte a pak vám bude ležet někde na poličce. Ano, většina lidí používá vodní dýmku jako okrasu doma. Zpravidla takovouto dýmku dostali jako dárek, jednou či vícekrát ji uvedli do provozu, ale pak ji odložili na poličku a od té doby ji nepoužili. Obvykle mají výmluvy, že nemají tabák ani uhlí apod. Zpravidla toto říkají návštěvám, kteří vodní dýmku vidí a ptají se na ni. Touto skupinou lidí se zabývat nebudeme, protože tito lidé dýmku používají jako věc.

Vodní dýmka je ale společník. Je to prostředník pro meditaci, prostředník pro komunikaci, prostředník pro uvolnění. K tomu, aby požitek byl maximální, je potřeba vědět. Osobně vodní dýmku používám více než 10 let. Viděl jsem neuvěřitelné množství typů dýmek, chutnal jsem neuvěřitelné množství tabáku, vyzkoušel jsem nespočetně druhů příprav, prostředí i lidí, kteří kouřili se mnou z jedné hadice. I za tu dobu mohu říci, že jsem na začátku poznání a o vodních dýmkách zdaleka nevím vše.

Prostřednictvím tohoto portálu vám mohu pouze předat to, co jsem se naučil k tomu, aby váš požitek byl od začátku co nejlepší a naučil vás dýmku správně používat. Pouze učením dokážete povznést požitek dýmky do vyšší úrovně a dalším studiem sami uvidíte, že o vodní dýmce nevíte vůbec nic, že to, co jste si mysleli, vůbec tak není... 


Leave a Reply.